XX Zamojskie Dni Folkloru - zaproszenie

Wydarzenia, Wtorek, 25 czerwca 2019
XX Zamojskie Dni Folkloru - zaproszenie
XX Jubileuszowe Zamojskie Dni Folkloru 2019 Starostwo Powiatowe w Zamościu serdecznie zaprasza miłośników folkloru i sztuki ludowej na XX Jubileuszowe Zamojskie Dni Folkloru. Jest to niecodzienne wydarzenie folklorystyczne organizowane na terenie Powiatu Zamojskiego z udziałem zespołów śpiewaczych, kapel, chórów oraz twórców ludowych. Zamojskie Dni Folkloru odbędą się w dniu 14 lipca br.(niedziela) na dziedzińcu Zespołu Szkól Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu w godz. 12.00 – 19.00. Imprezie towarzyszyć będzie kiermasz sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego. W ramach organizowanego wydarzenia odbędzie się rozstrzygnięcie na szczeblu powiatowym konkursu na „MISS SUPERGOSPODYNIE”. Festiwal organizowany jest przy współpracy Urzędu Miejskiego w Zwierzyńcu, Dyrekcji Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska, Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu oraz Kroniki Tygodnia.