Pożegnanie tegorocznych maturzystów w Technikum im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu

Aktualnosci, Piątek, 26 kwietnia 2024

W dniu dzisiejszym odbyła się w uroczystość pożegnania tegorocznych maturzystów w Technikum im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu, w której uczestniczył Starosta Zamojski Stanisław Grześko oraz Burmistrz Zwierzyńca Urszula Kolman. Starosta Zamojski Stanisław Grześko, zwrócił się do absolwentów i złożył im serdeczne życzenia z okazji ukończenia szkoły oraz rozpoczęcia nowej drogi życia. Podkreślił również wagę tego, że mogli uczyć się w najlepszym technikum w powiecie i jednym z najlepszych w województwie.

Maturzyści otrzymali z rąk Starosty Zamojskiego świadectwa ukończenia szkoły. Rada Rodziców ufundowała nagrody dla najlepszych uczniów. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Kacper Koczot, Jakub Nizio i Zuzanna Gmyz, która jest również finalistką Olimpiady Innowacji i Wynalazczości. Finalistkami olimpiad są również nagrodzone uczennice Zofia Łączkowska i Izabela Kulik. Nagrody za zaangażowanie w życie szkoły otrzymali Karolina Magdziarz, Milena Charkot, Mateusz Kaproń oraz Michał Baj.

Po rozdaniu świadectw odbyła się część artystyczna, przygotowana przez uczniów klas czwartych „Ostatni test maturalny”. Na zakończenie uroczystości przedstawiciele klas maturalnych podziękowali Panu Staroście, dyrektorowi, nauczycielom i wychowawcy za wyrozumiałość, cierpliwość i przekazaną wiedzę. Uroczystość zakończył pokaz zdjęć i filmików z pięciu lat spędzonych w szkole i internacie.