Trwa II Edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego pn.: „Piękno Powiatu Zamojskiego w obiektywie”.

Aktualnosci, Środa, 22 września 2021

Trwa II Edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego pn.: „Piękno Powiatu Zamojskiego w obiektywie” pod Honorowym Patronatem Starosty Zamojskiego. Konkurs ma charakter otwarty, może brać w nim udział każda zainteresowana osoba, która profesjonalnie lub amatorsko zajmuje się fotografią i jest mieszkańcem powiatu zamojskiego. Zdjęcia na konkurs można zgłaszać do dnia 30 września 2021 roku.

Zachęcamy do pokazania piękna powiatu zamojskiego, zaprezentowania w ciekawy i niecodzienny sposób skrywanych na jego terenie zabytków architektonicznych, a także niezwykle urokliwej fauny i flory.

Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia, wraz z imieniem i nazwiskiem autora, znajdą się w kalendarzu Powiatu Zamojskiego na 2022 rok. Nagrody finansowe w konkursie ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Zamościu, zostaną przyznane za I, II i III miejsce, odpowiednio w wysokości 800,00 zł, 600,00 zł i 400,00 zł. Ponadto autorzy 9 wyróżnionych prac, otrzymają nagrody w wysokości po 200,00 zł

1165b-1.jpg