Dane teleadresowe


Zoom (39.04 kb)

Starostwo Powiatowe
ul. Przemysłowa 4
22-400 Zamość

tel.  (84) 5300900
tel.  (84) 5300911
tel./fax. (84) 5300986


Godziny pracy urzędu:
7:30 - 15:30
wtorek:
8:00 - 16:00

E-mail:

starostwo@powiatzamojski.pl

starosta.lza@powiatypolskie.pl


 

 

Sekretarz Powiatu

sekretarz@powiatzamojski.pl

 

Skarbnik Powiatu

skarbnik@powiatzamojski.pl

 

Wydział Organizacyjny i Promocji Powiatu
organizacyjny@powiatzamojski.pl

 

Wydział Architektury i Budownictwa
budownictwo@powiatzamojski.pl

 

Wydział Infrastruktury Społecznej
infrastruktura@powiatzamojski.pl


Wydział Finansowy
finansowy@powiatzamojski.pl

 

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości
geodezja@powiatzamojski.pl


Wydział Gospodarki Mieniem Powiatu

mienie@powiatzamojski.pl

 

Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg Publicznych
komunikacja@powiatzamojski.p

 

Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska
srodowisko@powiatzamojski.pl


Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich
zarzadzanie.kryzysowe@powiatzamojski.pl


Audytor Wewnętrzny

audyt@powiatzamojski.pl

 

Biuro Obsługi Rady
biuro.rady@powiatzamojski.pl

 

Powiatowy Rzecznik Konsumentów
rzecznik.konsumentow@powiatzamojski.pl

 

Radca Prawny

radcy@powiatzamojski.pl

 



Licznik odwiedzin: 1235151
Copyright by Starostwo Powiatowe w Zamościu GogaNet: Strony Internetowe