Zaproszenie na XXI Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi w grach zespołowych i przeciąganiu liny - Sitno 2020.

Aktualnosci, Poniedziałek, 7 września 2020

W dniach 19-20 września 2020 r. na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej w Sitnie odbędzie się XXI edycja Powiatowych Igrzysk LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy przedstawicieli wszystkich gmin powiatu zamojskiego do sportowej rywalizacji w licznych konkurencjach drużynowych i indywidualnych, a sympatyków sportu do kibicowania i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ramowy program imprezy:

19 września 2020 roku (sobota)

Piłka siatkowa kobiet i mężczyzn, zlot turystyczny

godz. 9.00 –10.00 -Przyjazd uczestników Igrzysk, Przyjmowanie zgłoszeń – obiekty przy SP w Sitnie

godz. 10.30 -Początek zawodów

20 września 2020 (niedziela)

piłka nożna kobiet i mężczyzn, koszykówka kobiet i mężczyzn, przeciąganie liny kobiet i mężczyzn

godz. 10.30 -Początek zawodów

.