15.07.2019r. Otwarcie Biura Programu Czyste Powietrze w Starostwie Powiatowym w Zamościu

Aktualnosci, Piątek, 19 lipca 2019

W poniedziałek 15 lipca 2019 r. miało miejsce oficjalne otwarcie Biura Programu Czyste Powietrze w Zamościu z udziałem Starosty Zamojskiego Pana Stanisława Grześko.  Biuro przy ul. Przemysłowej 4 czynne będzie dla wszystkich zainteresowanych od poniedziałku do czwartku w godz. 11.30 – 15.30.
Program Priorytetowy Czyste Powietrze cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców całego województwa lubelskiego. Aby umożliwić beneficjentom dostęp do informacji na temat programu w miejscu zamieszkania, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie otwiera kolejne biura programu.
Program Priorytetowy Czyste Powietrze zakłada wsparcie finansowe dla właścicieli domów jednorodzinnych, którzy są zainteresowani ekologicznymi systemami ogrzewania oraz termomodernizacją budynków mieszkalnych.
Od dnia 15 lipca br. możliwe są konsultacje z ekspertem, który poinformuje zainteresowanych o zasadach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze i udzieli odpowiedzi na pytania z nim związane. Beneficjenci będą mieli także możliwość złożenia wniosków o dofinansowanie.
Adres nowo otwartego Biura Programu Czyste Powietrze:
Zamość, ul. Przemysłowa 4
(budynek Starostwa Powiatowego w Zamościu, pokój 9 - parter)

Biuro przyjmuje od poniedziałku do czwartku
w godzinach 11:30 – 15:30

Ekspert Programu Czyste Powietrze:
Pani Anna Król
nr tel. 533 303 418

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.